تبلیغات
کامپیوتر و اینترنت - ساخت آواتار گوگلی برای پروفایل گوگل پلاس!
 ساخت آواتار گوگلی برای پروفایل گوگل پلاس! ... اینترنت ,
کامپیوتر و اینترنتسرویس جدید گوگل یعنی گوگل پلاس به سرعت در حال جذب كاربران مختلف از سراسر دنیاست و بسیاری از كاربران‌ نیز لینك پروفایل خود در این سرویس جدید را در وبلاگ و سایتشان به‌نمایش گذاشته‌اند. اگر شما هم دوست دارید لینك پروفایل خودتان را برای دیگران به‌نمایش بگذارید و كمی متفاوت‌تر از بقیه نیز این كار را انجام دهید، می‌توانید از سرویس آنلاینی که در ادامه ترفند از ترفندسیتی به معرفی آن می پردازیم كمك بگیرید.

شایان ذکر است به‌كمك این سرویس می‌توانید تصویر موردنظرتان را با نشان گوگل پلاس تركیب و تصویری زیبا به‌عنوان آواتار پروفایل خود ایجاد كنید. پس همین الان از این سرویس جذاب استفاده نمایید.

1 ـ ابتدا به سایت http://turhan.me/+me مراجعه كنید.

2 ـ با كلیك روی گزینه Choose، تصویر موردنظرتان را از روی هارددیسك برگزینید.

3 ـ پس از آپلود تصویر و باز شدن ویرایشگر آنلاین، بخشی از تصویر را كه تمایل دارید در آواتار نمایش داده شود انتخاب كرده و یكی از مدل‌های گوگلی موجود را نیز انتخاب كنید.

4 ـ پس از مشخص كردن محدوده تصویر و انتخاب قالب موردنظر، روی گزینه Preview and Download كلیك كرده و پس از مشاهده تصویر نهایی روی آن كلیك راست كرده و گزینه Save as را انتخاب كنید تا تصویر روی رایانه شما ذخیره شود.

توجه: اگر در گذشته كاربر سرویس‌های دیگر همچون فیس‌بوك بوده‌اید و حالا می‌خواهید عبارت:
+I have moved to Google نیز روی تصویر پروفایلتان نمایش داده شود، می‌توانید مراحل 1 تا 3 را تكرار كنید و پس از مشخص كردن محدوده تصویر موردنظر، از بخش بالا سمت راست، روی گزینه Facebook Pic كلیك كنید. در نهایت نیز با كلیك روی گزینه Preview and download تصویر نهایی نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را روی هارد‌دیسك رایانه ذخیره كنید.

تذکر: همان طور که می دانید گوگل چند وقتی است برخی از سرویس هایش را برای کشور عزیزمان ایران مسدود نموده و برای استفاده از این سرویس باید از پ ر و ک س ی استفاده نمایید.


داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده توسط مهدی