تبلیغات
کامپیوتر و اینترنت - MSN تغییر نام نمی دهد
 MSN تغییر نام نمی دهد ... NEWS ,

سخنگوی مایكروسافت خاطر نشان كرد با وجودیكه رئیس MSN مایكروسافت پورتال MSN این شركت را به طور داخلی MSN Media Network نامیده است اما مایكروسافت قصد ندارد به طور رسمی نام این سایت را عوض كند.
به گزارش شبكه فناوری اطلاعات ایران،شایعات و گزارش های منتشر شده اوایل این هفته حاكی از این بود كه مایكروسافت قصد دارد نام رسمی ژورتل MSN خود را عوض كند تا این سایت منعكس كننده خدمات سایت باشد كه دسترسی بیشتری به رسانه های دیجیتالی و مطالب سرگرمی را فراهم می كند. با این حال كتی جیل سخنگوی مایكروسافت گفت تحت رهبری جان نیكل ، رئیس جدید بخش MSN سرگرمی ها و خدمات رسانه ای این سایت گسترش می یابد اما نام MSN همچنان بدون تغییر باقی می ماند.
وی در ادامه افزود: سرمایه گذاری های جدیدی در این سایت صورت گرفته است بنابراین این سایت شبیه یك شبكه رسانه ای است اما این سایت هنوز هم MSN باقی می ماند. كامپیوتر و اینترنت
آقای نیكل به دنبال استعفای هادی پرتویی ، مدیركل MSN در ماه نوامبر این پست را پذیرفت. نیكل قبلا رئیس و مدیرعامل كانال خبری MSN BC بود و برای بخش IPIV مایكروسافت نیز كار می كرد.
نیكل از تجارت رسانه ای خود برای توسعه MSN استفاده می كند تا این سایت تبدیل به یك مقصد و هدف اینترنتی برای سرویس های سرگرمی دربیاید تا به مكانی برای ارتباط ، یافتن اطلاعات و چك كردن ایمیل دربیاید.


داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده توسط مهدی