تبلیغات
کامپیوتر و اینترنت - آمازون سرویس وبلاگ راه‌اندازی کرد
 آمازون سرویس وبلاگ راه‌اندازی کرد ... NEWS ,

سایت Amazon.com ، فروشنده کتاب و دیگر محصولات فرهنگی هنری، یک سرویس وبلاگ برای مولفان کتاب راه اندازی کرده است.
به گزارش بخش شبکه فناوری اطلاعات ایران به نقل از ماهنامه شبکه , این سرویس که Amazon Connect نام دارد، به نویسندگان و پدیدآورندگان کتابهایی که روی این سایت فروخته می‌شوند امکان می‌دهد از طریق راه‌اندازی یک وبلاگ درباره موضوعات مورد علاقه خود اظهارنظر کنند و با مخاطبان خود به گفتگو بپردازند.
یادداشت‌های نویسندگان می‌تواند درباره رویدادها و آثار جدیدی باشد که در شرف انتشار هستند. نویسندگان همچنین می‌توانند از این طریق از نظرات و پیشنهادات خلاقانه یکدیگر مطلع شود و با یکدیگر به تبادل نظر بپردازند. اما آنها اجازه ندارند از این تریبون برای انتشار مطالبی که فقط جنبه تبلیغاتی دارد استفاده کنند.
آمازون امیدوار است این سرویس جدید موجب افزایش وفاداری خوانندگان به نویسندگان کتاب‌ها شود، خوانندگان بیشتری هر روز به سایت آمازون سربزنند و فروش الکترونیکی کتاب افزایش یابد.
آمازون با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده که تاکنون هزار نفر از نویسندگان برای مشارکت در این برنامه ثبت‌نام کرده‌اند.
یادداشت های وبلاگی نویسندگان هر کتاب همچون سیستم پرطرفدار نمایش کامنت‌ها و اظهارنظرهای خوانندگان (Reader Reviews) آمازون بلافاصله و بدون ممیزی روی صفحه مربوط به هر کتاب ظاهر می‌شود. آمازون سرویس وبلاگ راه‌اندازی کرد
بازدیدکنندگان آمازون برای مشاهده این وبلاگ‌ها باید در این سایت ثبت‌نام کنند اما یادداشت‌ها به‌طور خودکار برای کسانی که قبلا دست‌کم یک‌بار از این سایت خرید کرده‌اند، به نمایش درمی‌آیند.
آمازون اخیرا دست به ابتکارات متنوع و تحسین‌برانگیزی برای ارائه خدمات به مشتریانش زده‌است که از آن جمله می‌توان به اجرای هفتگی و زنده برنامه ویدئویی Amazon Fishbowl اشاره کرد که به صورت Media Streaming از اینترنت پخش می‌شود. در این برنامه 30 دقیقه‌ای، مجری برنامه به مصاحبه، گفتگو با نویسندگان، کارگردانان و هنرپیشگان می‌پردازد.
آمازون همچنین مدتی است که در همکاری مشترک با SideStep به ارائه خدمات رزرواسیون هتل‌ها و بلیط خطوط هواپیمایی می‌پردازد


داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده توسط مهدی